HerOism
Ми поговорили про жіночі можливості, фемінізм і жіночність з відомими, успішними і надихаючими жінками, чиї чоловіки є клієнтами Indposhiv Bespoke House. А для фото ми попросили дівчат вдягти костюми їх чоловіків.
Записки на манжетах
Кращі чоловіки країни діляться враженнями про першу примірку, відчуттями від речей bespoke, міркують про стилі і розповідають цікаві історії зі свого неабиякого життя.
Дань закоханих
День святого Валентина – чудова нагода дізнатися, кого вибирають в якості супутниць життя кращі чоловіки країни. Ми запросили наших клієнтів і їх коханих і поговорили з ними про історію їх взаємин.
Джентельмени України
Вони розумні, харизматичні і надихають своїм успіхом. Ось чому саме їх майстерня чоловічих костюмів Indposhiv вибрала в якості головних героїв свого масштабного фотопроекту «Джентльмени України»
Записки на манжетах
Ми показуємо, напевно, найважливіший процес в нашій роботі – примірку костюма. Таїнство, в процесі якого народжується шедевр.
Слово майстра
Кращі закрійники країни, що працюють в Indposhiv Bespoke House, розповідають про тонкощі свого мистецтва, цікаві особливості професії, а також про те, чому у bespoke немає і не може бути альтернативи.