Костюми, пальто, піджаки та сорочки ручної роботи на замовлення
Кожен костюм створюється на 80% вручну. І це не є примхою або даниною традиції. Дотепер багато операцій не можуть бути автоматизованими без втрати якості. Бездоганне прилягання, відсутність найменшого дискомфорту, відчуття повної свободи при чіткому силуеті – всього цього можна досягти виключно завдяки кропіткий роботі досвідчених майстрів. Пошиття триває 8-9 тижнів і вимагає щонайменше двох примірок. Але результат того вартий: саме так костюм стає продовженням вашої неповторної індивідуальності.
Процес пошиття
1
замовлення костюму

На першій зустрічі ми обговорюємо ідею костюму: з якою метою він робиться та яким вимогам має відповідати. Ми прислухаємось до ваших побажань та пропонуємо рішення, які вам можуть підійти: обговорюємо крій та фасон, приділяючи увагу кожній деталі- від кількості петель до підкладки та відтінку ґудзиків. Потім знімаємо мірки і беремося за роботу.

2
примірки

Для пошиття першого костюму необхідно провести щонайменше дві примірки. Для наступних костюмів, може бути досить однієї примірки. До другої зустрічі закрійник готує ваші персональні лекала і підганяє під вас майбутній виріб доти, доки він буде ідеально відповідати вашій фігурі і ви отримаєте це дивне відчуття «нематеріальності» костюма, яке можливе виключно завдяки застосуванню технології bespoke.

3
костюм готовий

Найбільш приємний та хвилюючий етап – фінальна зустріч. Ви одягаєте готовий костюм, пересвідчуєтесь, що він є бездоганним і відповідає всім вашім побажанням, і що декілька місяців кропіткої ручної роботи прийшли недарма.

галерея
Сервіс
Довічна гарантія

Усі наші костюми мають довічну гарантію. Ми готові безкоштовно звузити або розширити костюм, якщо ваша фігура змінилася.

Безкоштовна хімчистка

Ми надаємо послуги хімчистки. Безкоштовно та протягом всього строку служби костюма.

Виїзні примірки

Де завгодно і коли завгодно – ми готові організувати виїзну примірку та підлаштуватися до вашого графіку.

Стиліст

Наш стиліст до ваших послуг. Допоможемо зібрати правильний гардероб, підібрати доречний образ для того чи іншого заходу, провести персональний шопінг.

Наш Дім

Запрошуємо вас ознайомитися зі світом bespoke. Ми розповімо про особливості пошиття, покажемо каталоги з тканинами та зразки робіт.

м. Київ, вул. Гончара, 50
Вхід з Чехівського провулку

Примірка

Запишіться на примірку в зручний для вас час в будь-якому місці. Для цього достатньо заповнити форму та ми оперативно зв'яжемося з вами

Питання

З радістю відповимо на ваші питання

+380443343240 Telegram