Чоловiчий Bespoke Клуб
Наш маніфест
Я - новий український чоловік.
У мені сплелися традиції сходу і раціональність заходу.
Я завжди комусь щось винен, і від мене усі чогось чекають.
Я не вимираючий вид, але подібних мені мало.
Я собі вже все довів, правила виписав, стиль обрав.
Мій коефіцієнт завжди більший одиниці.
Я обрав свій шлях - діяти всупереч.
І йду туди, де рухаються так само.

__________________________________
Indposhiv. Чоловічий Bespoke Клуб.
Ми були першою bespoke-майстернею в Україні та вже понад 10 років залишаємося лідерами на ринку індивідуального пошиття чоловічих костюмів. Протягом цього часу ми зібрали професійну команду, яка складається з більше ніж 50 однодумців, які поділяють цінності Indposhiv.
Ми самостійно знімаємо мірки та створюємо анатомічно точні персональні лекала, зважаючи на особливості фігури та потреби кожного клієнта. Саме це є запорукою бездоганної посадки костюму, м’якості ліній та комфорту в русі.
Ключова відмінність костюмів bespoke від su misura та made-to-measure, і тим паче від готових, полягає в скурпульозній ручній роботі, персоналізації та проведенні примірок. Піджаки та інші предмети гардеробу Indposhiv створюються вручну – від петель та бортівки до вишивання монограм.
На всі костюми та верхній одяг розповсюджується довічна гарантія: ми безкоштовно чистимо, а також звужуємо або розширюємо костюм, якщо ваша фігура змінюється.
З 2014 року ми розширили географію і почали працювати в Лондоні. Один раз на 6-8 тижнів ми відвідуємо Savile Row, де упродовж декількох днів зустрічаємося з клієнтами, знімаємо мірки, приймаємо замовлення та проводимо примірки.
У вашому розпорядженні є величезний вибір тканини (більше 40 тисяч зразків) від відомих європейських мануфактур: Scabal, Loro Piana, Zegna, Dormeuil та багатьох інших.
Ми маємо ексклюзивні каталоги тканин, які самі відбираємо в Італії, спираючись на вимоги високої якості та смаки наших клієнтів. Обираючи матеріали Indposhiv, ви отримуєте переваги в ціні та строках пошиття, бо ці тканини завжди є в наявності.
Ми високо цінуємо час наших клієнтів. За вашим бажанням ми можемо організувати виїзну примірку в будь-яке місто і навіть країну, попередньо домовившись про час та місце.
Ще в 2013 році рівень роботи майстрів Indposhiv високо оцінив Річард Андерсон, прославлений закрійник та хазяїн власного ательє на відомій лондонській вулиці кравців Savile Row.
Що ми робимо
Виїзні примірки в трьох містах
Дізнавайтеся першими про наші події та проекти
Instagram